Несправедлив бан

Тук се местят прегледани оплаквания!
Заключено
barai me4a
Потребител
Потребител
Мнения: 7
Регистриран на: 04 Апр 2022, 16:04
Местоположение: сливен
Bulgaria

Несправедлив бан

Мнение от barai me4a »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
1.barai me4a`
2.Админ - Massacre
3. [Dragon Arena] Dust2
4. https://dox.abv.bg/download?id=ce0aee0013# - Линк за сваляне

Админа ми искаше wargods, но антивирусната ми не допусна след, много кратно пробване да инсталирам програмата
Качвам демото си, което се изисква от мен разгледайте ми темата! Искам да почертая, че във сървъра, ако почнем да говорим за хакове половината играчи сигорно трябва да бъдат баннати...Защото много кратно ме убиват преди дори дасъм се показал, но явно за тях няма проблеми..Давам ви един пример със ник SARA
кда.jpg
Ако не става със пари, то става със много ПАРИ!!!
Аватар
Massacre
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Мар 2022, 23:38
Bulgaria

Re: Несправедлив бан

Мнение от Massacre »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Благодаря,че си качи демото. Изгледах го,но освен два интересни уолбенга които направи и едно убийство срещу мен,не видях друго съмнително.
Бих го отдал на късмет,отколкото на нещо друго.
Би било добре все пак някой друг колега да хвърли едно око,но за мен бана трябва да се махне.

По отношение точно на SaRa,тя беше банната по същата причина,че не предостави Wargod.
Аватар
Massacre
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Мар 2022, 23:38
Bulgaria

Re: Несправедлив бан

Мнение от Massacre »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Бана ти е махнат.
barai me4a
Потребител
Потребител
Мнения: 7
Регистриран на: 04 Апр 2022, 16:04
Местоположение: сливен
Bulgaria

Re: Несправедлив бан

Мнение от barai me4a »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
благодарим може да lock
Ако не става със пари, то става със много ПАРИ!!!
Заключено

Обратно към “Архив Оплаквания”