Моля, премахнете ми бана!

ИзображениеТук е мястото, където ще се събират всички ненужни теми от форума, както и такива, които не са правилно попълнени.
Заключено
Аватар
SalvatioN
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Юни 2022, 12:21
Bulgaria

Моля, премахнете ми бана!

Мнение от SalvatioN »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Здравейте, приятели.

Миналата седмица играх малко афектиран от някои събития в ежедневието ми и обидих неволно SLABICHKA.com, за което искам да й се извиня. Момичето, естествено, ме банна перманент, но споделям позицията, че PERMANENT BAN e твърде много, все пак не съм хакер.

Както и да е, извинявам се още веднъж за постъпката си, няма да се повтори. Искам да се насладя на играта в сървъра.

Надявам се молбата ми да бъде уважена!
Steam ID - STEAM_0 : 1 : 595953659
Поздрави,
SalvatioN
Аватар
DarkKiss
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 29 Яну 2022, 18:59
Bulgaria

Re: Моля, премахнете ми бана!

Мнение от DarkKiss »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
качи демото от играта и снимка от конзолата.....
Аватар
EKOLOGA
Администратор
Администратор
Мнения: 110
Регистриран на: 04 Окт 2021, 01:09
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:
Bulgaria

Re: Моля, премахнете ми бана!

Мнение от EKOLOGA »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Здравей такъв ник и такова стим ид в база данни не намирам като цяло да има бан ти сигурен ли си че си банат или имаш предвид перманентно ГАГНАТ ?
Изображение
Изображение

IP: 93.123.16.44:27015

FPS: 10000 (TEN-THOUSAND!)
SITE: www.CS-PARADISE.EU

CS-PARADISE.EU е верига игрални сървъри ориентирана към зрялата аудитория на неостаряващата класика Counter-Strike 1.6

» Уникалена cheat system - НИКАКВИ ХАКЕРИ
» 10000 FPS (ДЕСЕТ ХИЛЯДИ!) - НИКАКЪВ ЛАГ
» Гигабитова свързаност - НАЙ-НИСКИЯТ ПИНГ
» Професионална поддръжка - НАЙ-ЯКИТЕ НАСТРОЙКИ
» Непрестанно обновяване - НАЙ-НОВИТЕ МОДОВЕ

С нас ще преоткриеш CS 1.6 в безкомпромисни сървъри, където честната игра е гарантирана от уникалната ни защита!

ВНИМАНИЕ:
ПРИ НАС СТРЕЛЯТ ДОСТА СИЛНИ ИГРАЧИ!
ДОРИ СРЕД МОМИЧЕТАТА ИМА БРУТАЛНИ
----------------------
Изображение
Заключено

Обратно към “Коша на Форума”